Od 2012 roku z powodzeniem działamy w sektorze szeroko rozumianej aktywności, pracując zarówno z amatorami, jak i profesjonalistami. Prowadzimy klub fitness Centrum Aktywności, który aktualnie ma najbardziej zróżnicowaną ofertę zajęć grupowych w Środzie Wielkopolskiej. Pomysł na otwarcie Centrum Treningu Personalnego powstał parę lat temu, kiedy obserwowaliśmy problemy, z jakimi borykają się ludzie w fitness klubach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych podopiecznych postanowiliśmy zaproponować im taki model indywidualnej współpracy, który pozwoli im na osiągnięcie konkretnych efektów i wysokiej skuteczności wykonywanych ćwiczeń w szybkim czasie. Do każdej współpracy i do każdego klienta podchodzimy indywidulanie.

Jak wygląda konsultacja z trenerem?

  • W naszym Centrum podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Na pierwszym spotkaniu chcemy poznać Ciebie, Twoje potrzeby, możliwości, cele i oczekiwania. Korzystając z tych informacji będziemy mogli dopasować każdy trening specjalnie dla Ciebie, Twoje efekty będą monitorowane, abyśmy byli pewni Twoich postępów.
  • Kolejnym etapem jest poznanie przez Ciebie specyfiki treningu oraz popranwej tecniki wykonywania ćwiczeń.  Pod okiem naszego trenera wykonasz ćwiczenia dobrane indywidualnie dla Ciebie. Już w pierwszych minutach nauczysz się prawidłowego dopinania swoich mięśni, oddychania oraz prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń. Na tym etapie dowiesz się również, jaki plan treningowy będzie dla Ciebie najlepszy, a także ile czasu należy poświęcić, aby osiągnąć postawiony sobie cel.
  • W naszym Centrum Treningu Personalnego posiadamy certyfikowany medycznie sprzęt do treningu EMS oraz najwyższej jakości sprzęt siłowy. Stawiamy na innowacyjne metody treningowe. W naszym Studio korzystamy z certyfikowanego i najnowocześniejszego na świecie systemu do elektrostymulacji  MEON EMS.
  • Korzystanie z kombinezonu jest niezwykle komfortowe i wygodne, ponieważ body jest lekkie i doskonale przylega do ciała. Dostępność aż siedmiu rozmiarów sprawia, że jesteś w stanie wybrać produkt dopasowany do Twojej sylwetki.

Z nami osiągniesz swój cel!

UMÓW KONSULTACJĘ Z TRENEREM