• Czy wiesz, że trening, który dzięki swojej wysokiej efektywności pozwala osiągnąć znakomite rezultaty, jednocześnie nie stanowiąc dużego obciążenia. Nawet jeśli nie jesteś w dobrej formie, trening EMS będzie dla Ciebie odpowiedni.
  • Czy wiesz, że trening z elektrostymulacją pobudza równocześnie 10 głównych partii mięśniowych, co powoduje ich bardziej efektywną pracę, jednocześnie wykonując masaż mięśni głębokich. Można tutaj dodać ze zastępuje wizytę w salonie masażu i efektywnie wykonuje masaż całego ciała?

Elektrostymulacja mięśniowa to rodzaj treningu o bardzo szerokim zastosowaniu i może być on prowadzony zarówno wtedy, gdy celem jest utrata kilogramów, jak i wtedy, gdy zamierzamy rozbudować masę mięśniową lub poprawić swoją kondycję.

Treningi EMS łączą elektrostymulację mięśni z nieskomplikowanymi ćwiczeniami, co pobudza do pracy około 90% włókien mięśniowych jednocześnie. Podczas zajęć możesz spalić około 500 kcal, a następne będziesz spalać jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu ćwiczeń. Brzmi nieprawdopodobnie, prawda?  Łączny wydatek energetyczny może więc wynieść nawet 1200 kcal, więc bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny, który jest tak ważny, żeby uzyskać szczupłą figurę. Trening EMS jest na tyle skuteczny, że wystarczy wykonywać go raz-dwa razy w tygodniu.

Przygotowanie do trening EMS nie jest również skomplikowane.  Na trening EMS wystarczy zabrać swoje obuwie. Do ćwiczeń potrzebny jest kombinezon, w którym znajdują się polimerowe elektrody najnowszej generacji. W kieszeni stroju jest miejsce na konektor, czyli serce systemu MEON EMS. To małe akcesorium łączy się z aplikacją sterowaną przez trenera i odpowiada za wysyłanie impulsów do mięśni. Częstotliwością oraz mocą tych impulsów kieruje trener, który dba zarówno o efektywność treningu, jak i Twoje bezpieczeństwo. 

Najważniejsze cechy kombinezonu MEON EMS!

  • Bezprzewodowe połączenie – uwalnia od kabli i niewygodnej kamizelki!
  • Idealnie dopasowane do sylwetki
  • Stymulacja 10 głównych partii mięśniowych
  • 7 rozmiarów, które idealnie będzie pasować na Twoje ciało

Warto zabrać ze sobą na trening EMS ręcznik oraz wodę ponieważ podczas treningu EMS uzupełnianie płynów jest bardzo ważne.

Postaw swój pierwszy krok na drodze do sukcesu o upragnioną sylwetkę i lepsze samopoczucie! Z nami możesz więcej!