Szukasz efektywnych ćwiczeń, na które nie będziesz musiał poświęcić zbyt wiele czasu? Planujesz wybrać się na siłownię, ale trudno jest Ci znaleźć na to przestrzeń i wolny czas? Jesteś pracownikiem, ojcem, babcią, żoną czy mężem i jednocześnie rodzicem, a w dodatku prowadzisz swoją firmę? Nie lada wyzwanie!

Teraz nie musisz już spędzać kilku godzin w tygodniu na siłowni, aby zrealizować swoje marzenia o idealnej sylwetce! Zdecyduj się na innowacyjną metodę, którą są treningi EMS.

To połączenie impulsów elektrycznych z lekkimi ćwiczeniami, które nie obciążają stawów. Trening personalny EMS jest bardziej efektywny niż ćwiczenia na siłowni, a przy tym znacznie bezpieczniejszy. Podczas zajęć będzie towarzyszył Ci wykwalifikowany trener personalny, który dobierze siłę impulsów elektrycznych.

Dzięki treningowi EMS oszczędzasz czas, pieniądze i energię, którą możesz spożytkować w inny sposób, a przy okazji cieszyć się wymarzoną sylwetką!

Masz siedzącą pracę i większość dnia spędzasz za biurkiem? Nie masz rano siły, ani czasu na to, by rozpocząć dzień od biegania czy treningu na siłowni? EMS jest właśnie dla Ciebie!